AEG
SAADA
TUTTAVAKS!

EILI PIHLAK
DOMINO OÜ, TEGEVJUHT

Muutuvas maailmas on vaja rohkem pingutada, et potentsiaalsetele klientidele oma ettevõtte toote/teenusega silma jääda. Turundusmaailm uueneb pöörase kiirusega, viimaste aastate jooksul on erinevaid turunduskanaleid ja reklaamivõimalusi tekkinud juurde rohkem kui keegi oleks osanud arvata. Mulle meeldib ennast alati uuendustega kursis hoida ja lisaks traditsioonilistele turundusvõimalustele oma klientidele ka uudsemaid lahendusi pakkuda.

Ettevõtja peab alati valima, kas palgata turundusjuht töölepingu alusel endale kaheksaks tunniks päevas kontorisse või osta turundust teenusena sisse. Mina pakun võimalust turundusjuhi teenus vastavalt vajadusele sisse osta. Ükskõik, kas on vaja tellida visiitkaarti või läbi viia suuremat turunduskampaaniat, annan Sinu firma käsutusse kõik oma üle kümne aasta jooksul omandatud teadmised ja kogemused.

Mul on kõrgharidus ärijuhtimises, spetsialiseerumisega turundusele, millele lisaks õppisin ka majandusõiguse eriala. Oman üle 15 aasta töökogemust turunduse valdkonnas erinevatel ametikohtadel, sellest üle kuue aasta rahvusvahelises transpordiettevõttes ja üle viie aasta erinevates meediaettevõttes. Erinevaid teemalaatasid ja muid üritusi olen korraldanud viimased 6 aastat.

Minu kirg turunduse vastu algas juba ülikooli astudes ja kestab tänaseni koostöös huvitavate klientidega. Saan kindlasti ka Sulle kasulik olla!